..::W-o-J-t-E-k::..
PostWysłany: Śro 19:31, 07 Mar 2007    Temat postu:

Wczorajszy mecz był dla mnie bardzo emocjonujący a Chelsea przyprawiło mnie o zawał serca Smile
Ale trzeba przyznać że żadna drużyna nie ma takiego charakteru jak "The Blue's" a żaden trener nie umie tak zmotywować piłkarzy jak Jose.
Ogulnie rzecz biorąc uważam że pierwsza połowa to kontrolowanie gry przez Chelsea z wyjątkiem epizodu w 15 minucie.
Mówie tak ponieważ Porto jak strzeliło gola cofneło się a to Chelsea dyktowało mecz.
Druga połowa to odmnieniona Chelsea no i gol ( Według mnie bardzo fuksiarski) gdyby bramkarz nie skiksował kto wie jak potoczył by się mecz ale mimo to brawa dla Robbena.
A reszta to już gra pod dyktando CFC i wspaniała akcja zakończona golem Michaela Ballacka.
Teraz pozostaje czekać na wynik dzisiejszych spotkań oraz piatkowe losowanie par 1/4 LM / osobiście chciałbym widzieć w parze z Chelsea Real Madryt.
PostWysłany: Czw 17:16, 01 Mar 2007    Temat postu:

Według mnie będzie 3-1 dla Chelsea po golach Drogby,Lamparda i Szevchenki.
Porto będzie częściej atakować i stwarzać większe zagrożenie ale Chelsea wypunktuje ich tak jak Arsenal w Curling Cup.
Buka
PostWysłany: Czw 16:09, 01 Mar 2007    Temat postu:

Shocked Shocked Shocked To już tak szybko? Myślałem, że ten mecz będzie trochę później. Moim zdaniem będzie 4 - 0 dla Chelsea. Gole: Drogba x3, Lampard x1.
F.Lampard
PostWysłany: Wto 19:23, 27 Lut 2007    Temat postu:

Moim zdaniem będzie 2:0 dla CHelsea.
CHelsea musi zagrać bardzo agresywnie w ataku. Nie moze grać tak ospale jak w poprzednim meczu.
Ale moim zdaniem CHelsea wygra ten mecz ponieważ będzie grać na własnym stadionie, i napewno przemyślą swoja grę i ruszą do ataku . Gole strzela Lampard i Sheva
Moim zdaniem dogrywki nie będzie(oby)
PostWysłany: Wto 18:22, 27 Lut 2007    Temat postu: Chelsea vs FC Porto

6 marca (Środa) na Stamford Bridże Chelsea gościć będzie FC Porto w ramach 1/8 Ligi Mistrzów.
Pierwszt pojedynek tych drużyn na Estadio do Drago w Porto zakończył się remisem 1-1.
Wynik ten w lepszej sytuacji stawia podopiecznych Jose Mourinho.
Chelsea by awansować do 1/4 musi zremisować 0-0 lub wygrać
Porto by awansować do 1/4 musi zremisować 2-2 lub wygrać
W poprzednim meczu wydaje się że lepszą drużyną była ekipa z Londynu ale osłabiła ją kontuzja Johna Terrego w 7 minucie.
Odpadnięcie „ The Blue’s” było by dużą niespodzianką ponieważ uważani są za zdecydowanych faworytów.

Jakim wynikiem według was zakończy się to spotkanie ?