PostWysłany: Pon 18:15, 05 Lut 2007    Temat postu:

Byli tak blisko! Już było 22-21 Ale zaprzepaścili to niestety :szkoda:
PostWysłany: Nie 20:18, 04 Lut 2007    Temat postu:

Nom niestety, coś nie grało widocznie, ale i tak jestem bardzo szczęśliwa, ze mamy srebro! To wielki sukces, chociaż niedosyt gdzieś tam jest. GRATULACJE CHłOPCY!!! Smile
Buka
PostWysłany: Nie 20:10, 04 Lut 2007    Temat postu:

Polacy przegrali! Gdyby grali tak, jak z Danią, to by wygrali, ale popsuli bardzo dużo akcji. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ale mają srebro!!! Very Happy Very Happy Very Happy
benio66
PostWysłany: Pią 22:48, 02 Lut 2007    Temat postu:

Bardzo bym się uradował!
Jurecki i Bielicki byli poprostu FANTASTYCZNI!
Wspaniale bramkarze spisują się także na tym mundialu! Laughing
Myślę że z taką formą spokojnie wygramy!
karolinka
PostWysłany: Pią 22:23, 02 Lut 2007    Temat postu:

Oj wielka bardzo wielka.
..::W-o-J-t-E-k::..
PostWysłany: Pią 22:20, 02 Lut 2007    Temat postu:

Ale jak wygramy gdy mecz będzie ustawiony pod Niemców to będzie dla Polski wielka chwała !
karolinka
PostWysłany: Pią 22:17, 02 Lut 2007    Temat postu:

Nom głupota. Ale co zrobić... Trzymam kcieuki za naszych i czekam z niecierpliwością na finał Smile Tylko, ze Niemcy lekko "oszukują" , tak jak z Francją i Hiszpanią.
endos7
PostWysłany: Pią 20:36, 02 Lut 2007    Temat postu:

Bywa.
ale to tylko w Polsce tak może być. Razz
PostWysłany: Pią 17:45, 02 Lut 2007    Temat postu:

Ale w tej Polsce jest popieprzone !
Polscy Szczypiorniści, Może nawet od Niedzieli Mistrzowie Świata !
Muszą jechać do Koloni 8 godzin autobusem z chorymi zawodnikami dlatego że nie ma pieniędzy na samolot !

PostWysłany: Pią 9:01, 02 Lut 2007    Temat postu:

W pierwszych minutach meczu to duńczycy prowadzili aż do stanu 4-6 dla nich, i wtedy wszystko sie zmieniło wynik zmienił sie na 6-8 dla nas i od tej pory przez cały mecz nie licząc pierwszej dogrywki byliśmy na prowadzeniu więc według mnie zasłużyliśmy na awans.
Najlepszymi zawodnikami w tym meczu z pośród reprezentantów Polski byli :
1.Bielecki
2.Tkaczyk
3.Tułczyński ( wykorzystał wszystkie karne a jeden z nich dał nam wiejście do dogrywki,wiecie co on przerzywał przy wykonaniu tego karnego !!!!!)
4.Jurecki
5.Bejner
6.Lijewski

Bardzo dobrze że gramy z niemcami a nie z Francją ponieważ z Niemcami już wygraliśmy raz w grupie więc czemu nie drugi ?
Nasza taktyka jest bardzo dobra na niemców ponieważ obrona ostatnio gra twardo więc nie dopuszcza tak łatwo do pola 6 metrów więc zawodnicy przeciwk=nika muszą strzelać z daleka a my mamy dwóch świetnych bramkarzy więc ten element to duży plus dla polaków.
Minusem Polski jest to że nie mamy dobrych skrzydłowych dlatego nasze akcje nie są do końca pełne.
Na szczęście mamy jeszcze jeden wielki plus niemcy mają słabą obrone a my świetnie uderzających z daleka Bieleckiego,Tkaczyka, i Lijewskiego, alternatywą jest też granie na koło do Jureckiego.
Jeżeli te elementy będą nam wychodzić a przestaniemy glupio tracić piłke przy własnym ataku to według mnie mamy złoto:)
benio66
PostWysłany: Czw 23:33, 01 Lut 2007    Temat postu: POLSKA REPREZENTACJA SZCZYPIORNISTÓW W FINALE MŚ!!!!!!!!

POLSKA REPREZENTACJA SZCZYPIORNISTÓW W FINALE MŚ!!!!!!!!

Widziałem jak walczyli w końcówce to było wprost niemożliwe!

Przy stanie 31-30 dla Duńczyków było minutkę do przerwy w dogrywce!

Jednak gdy zaczęła się druga część Polacy ruszyli do boju w bojowym tępie! Kibice Duńscy zalali się łzami a my możemy świętować!!!!!!! Laughing Laughing